Konferencja "Points of View on Translation" za nami

Dziękujemy wszystkim prelegentom i słuchaczom za liczne przybycie!

W poniedziałek, 15 kwietnia, mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w prawdziwej uczcie translatorsko-naukowej! Konferencja Points of View on Translation 2024, której organizatorem była Katedra Przekładoznawstwa we współpracy z Dyrekcją Generalną ds. Tłumaczeń Pisemnych Komisji Europejskiej, obfitowała w niezwykle ciekawe wykłady, dyskusje i warsztaty dotyczące najnowszych technologii wykorzystywanych w branży tłumaczeniowej.

Dziękujemy pięknie wszystkim prelegentom za ich cenny wkład oraz organizatorom konferencji za trud organizacji tego wydarzenia: dr Oldze Masteli, dr. Krzysztofowi Łobodzie i p. Zbigniewowi Sabatowi z Komisji Europejskiej. Dziękujemy także naszym wspaniałym studentom i studentkom za ogromne wsparcie!

Zdjęcie z wystąpienia podczas konferencji Points of View on Translation