Biuro Tłumaczeń Translation Street zaprasza na płatny staż finansowany przez Urząd Pracy

Termin: 16.05.2017

Krakowskie biuro tłumaczeń Translation Street poszukuje stażysty na stanowisko redaktora tekstów polsko- i obcojęzycznych, z możliwością wykonywania tłumaczeń, pracy z wykorzystaniem narzędzi tłumaczeniowych, opieki nad projektami tłumaczeniowymi oraz wykonywaniem wielu innych fascynujących zadań związanych z tłumaczeniem, zarządzaniem projektami tłumaczeniowymi oraz funkcjonowaniem biura tłumaczeń!
Jesteśmy profesjonalnym biurem tłumaczeń z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku wyróżnia nas perfekcjonizm, najwyższa jakość świadczonych tłumaczeń oraz innych usług z tym związanych, a wszystko to za sprawą świetnie współpracującego zespołu wykwalifikowanych pracowników biura oraz rewelacyjnych tłumaczy. Chcesz się do nas przyłączyć i poznać tajniki pracy w Translation Street – serdecznie zapraszamy!
Staż odbywać się będzie bezpośrednio w naszym biurze (bez możliwości pracy zdalnej). Czas trwania to 6 miesięcy. Staż jest płatny ze środków urzędu pracy, a jeżeli okaże się, że współpraca będzie satysfakcjonująca dla obu stron – możliwe jest zatrudnienie na stałe!

Nasze wymagania:
 absolwent lub student studiów zaocznych/wieczorowych,
 status bezrobotnego lub możliwość zarejestrowania się w urzędzie pracy,
 kierunkowe wykształcenie (preferowana anglistyka, inna filologia obca, filologia polska, lingwistyka stosowana albo kierunki pokrewne),
 doskonała znajomość języka polskiego i obcego (najlepiej angielskiego, niemieckiego – ale duński czy włoski też się może przydać!),
 przygotowanie do pracy z tekstem obcojęzycznym,
 dyspozycyjność i elastyczność,
 mile widziane doświadczenie w zakresie redakcji, tłumaczenia lub korekty tekstów.
Twoje korzyści:
Zdobycie prawdziwego doświadczenia w zakresie redakcji, zarządzania projektami i QA, zapoznanie się ze specyfiką pracy biura tłumaczeń, możliwość kontynuacji współpracy po zakończeniu stażu, wynagrodzenie za udział w stażu.
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres m.olszewska@translationstreet.pl, w tytule maila wpisując STAŻ REDAKTOR. W treści proszę uwzględnić źródło informacji o stażu.

Data opublikowania: 16.05.2017
Osoba publikująca: Monika Curyło