Rusza kolejna edycja programu akademickiego UJ-memoQ

Termin: 24.04.2020

Rusza kolejna edycja programu akademickiego UJ-memoQ

Aktualne informacje w mediach rzadko dają powody do radości, jednak my dla odmiany mamy dla Państwa dobrą wiadomość. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami uruchamiamy kolejną edycję programu akademickiego UJ-memoQ. 

 

Słuchacze podyplomowi

W ramach tego programu obecni słuchacze studiów podyplomowych Katedry mogą uzyskać ok. 80% zniżkę na bezterminową komercyjną licencję programu memoQ w aktualnej wersji. 

 

Studenci magisterscy

Z kolei nasi studenci magisterscy mogą uzyskać bezpłatne licencje czasowe, a w tym roku - dzięki znakomitej i wieloletniej współpracy z naszym partnerem - programem obejmujemy także studentów I roku. 

 

Nota prawna

Uczestnictwo w programie akademickim UJ-memoQ jest dobrowolne i nieobowiązkowe oraz stanowi przywilej aktualnych studentów Katedry Przekładoznawstwa UJ. Uniwersytet Jagielloński nie czerpie żadnych korzyści finansowych z tytułu ewentualnego zakupu licencji przez studentów ani też w żadnym stopniu nie uczestniczy w przekazywaniu płatności między nabywcą a producentem oprogramowania.

 

W razie pytań dotyczących programu akademickiego prosimy o kontakt z koordynatorem programu pod adresem krzysztof.loboda [at] uj.edu.pl

Data opublikowania: 24.04.2020
Osoba publikująca: Monika Curyło